Contactgegevens

Contactgegevens

In principe organiseert de faculteit GMW één of tweemaal per jaar een bijeenkomst over studie en stage in het buitenland. Deze bijeenkomst wordt tijdig bekendgemaakt via Nestor en via de RUG-site. Mocht je geen toegang hebben tot het gedeelte op Nestor over internationalisering, dan kun je een e-mail sturen naar de webmaster daarvan. Ook is er vrijwel ieder jaar een RUG brede voorlichtingsdag.

Daarnaast is het mogelijk om langs te gaan bij de mensen die zich binnen GMW bezighouden met internationalisering. Zo is er voor de gehele faculteit een medewerker internationalisering. Daarnaast zijn er voor alle drie opleidingen de psychologie, pedagogiek en sociologie een coördinator internationalisering, een stagecoördinator, een of meer studieadviseurs.

Als je vragen hebt over financiële of praktische zaken, kun je deze stellen aan de medewerker internationalisering. Als je vragen hebt over welke mogelijkheden er zijn om in het buitenland te studeren, kun je deze stellen aan de coördinator internationalisering. Als het om stage in het buitenland gaat, moet je bij de stagecoördinator zijn. Ten slotte kun je terecht bij je studieadviseur, als je wilt weten hoe een vertrek naar het buitenland invloed heeft op je studieplanning.
Meer informatie over deze contactpersonen, is te vinden in het overzicht van contactpersonen.

Overzicht belangrijke webadressen
Studeren:

Universitaire uitwisselingsprogramma’s
• Psychologie uitwisselingsprogramma’s
• Masters of postgraduate opleidingen

Stage lopen:
• Regelingen
• Zomercursus voor verschillende opleidingen

Beurszoekers:
• OEAD Grants
• Elsevier SubsidieTotaal
• Nuffic Beursopener

Fondsen:
• Nederlands Instituut in Athene
• Groninger Universiteitsfonds
• Culturele Verdragen
• Erasmusbeurs
• Tempus
• Marco Polo Fonds

Voorwaarden en regelingen:
• Checklist

Overzicht belangrijke contactpersonen
•  Faculteit GMW:
Medewerker internationalisering: Arlette van Berkel,  arlette.van.berkel@rug.nl
Webmaster Nestor internationalisering: Dinie Bouwman, d.m.e.bouwman@rug.nl 

•  Psychologie:
Coördinator internationalisering: Stacey Donofrio, s.m.donofrio@rug.nl
Stagecoördinator: Ellen de Jong, E.R.de.Jong@rug.nl

• Studiecoördinatoren 
Mw. drs. S. Weide, s.weide@rug.nl 
Mw. drs. B.M.A. Munstra, b.m.a.munstra@rug.nl
Dhr. dr. L. Kooistra, libbe.kooistra@rug.nl
Laura Ballato, l.ballato@rug.nl
Inge Cnossen, i.cnossen@rug.nl

Onze sponsoren